چگونگی گرفتن تیک آبی اینستا گرام||تیک آبی اینستاگرام چیست||

چگونگی گرفتن تیک آبی اینستا گرام||تیک آبی اینستاگرام چیست||

احتمالا در هنگام گشت و گذار در اینستاگرام تیک آبی معروف را دیده‌اید.

علامتی که در کنار نام عده ای از کاربران اینستاگرام وجود دارد.

آیا می‌دانید که این تیک آبی نشان گرچیست و به چه دردی می‌خورد؟

آیا شما هم از آن دسته آدمهایی هستید که برای چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام، اینترنت را زیر و رو کرده اید و به هیچ نتیجه‌ای نرسیده اید ؟

دقیقا درست امده اید این مقاله دقیقا برای شماست!

پاشا ممبرهرآنچه که درباره چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام نیاز دارید را به شما می گوید و همچنین به شما می‌گویم که چطور با طی کردن چند مرحله از اینستاگرام تیک آبی بگیرید.

اولین راه برای چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام این است که این مقاله را تا انتها بخوانید!

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

حتما باورتان نمیشود اگر بگویم اینستاگرام ۷۰۰ میلیون کاربر فعال دارد! اره درست شنیدید. اینستاگرام برای خودش یک کشور بزرگ شده است.

این کشور بزرگ هر روز یک آپدیت‌ جدید میدهد و جذاب‌تر می‌شود. این زیبایی اینستاگرام است که موجب شده هر روز به اعضای آن اضافه شود و هر کسی برای خودش یک پروفایل بسازد.

سپس در این شلوغی عده ای که از خودشان ایده ندارند و خالی از هرگونه تفکر و خلاقیت هستند، اقدام به ساخت اکانت‌های دروغین به نام افراد دیگر می‌کنند.

افرادی مثل ورزشکاران، بازیگران، سیاست‌مداران و سلبریتی‌ها. تا جایی که بعضی وقت ها اکانت‌های جعلی یک بازیگر از اکانت واقعی خود او فالوورهای بیشتری دارد!

مثلا اگر در جستجوی اینستاگرام نام پینک فلوید را تایپ کنید با مقدار زیادی صفحه با همین اسم مواجه می‌شوید.

در این حالت، مشخص کردن صفحه واقعی سخت می‌شود. اینجاست که تیک آبی اینستاگرام وارد عمل می‌شود!


تیک آبی (Verified Badge) کنار اسم کاربری هرکسی معلوم کننده واقعی بودن صفحه آن فرد یا برند است. 

هر قسمت تیک آبی در اینستاگرام را دیدید، بدانید که صفحه برای خود شخص است و یا تحت نظر مستقیم او اداره می‌شود.

این نشان باعث شناسایی پروفایل واقعی شما برای طرفدارانتان می‌شود و باور کنید هیچ کاربرد دیگری ندارد.

حالا اگر با این توضیحات فکر می‌کنید که حتما به گرفتن تیک آبی از اینستاگرام نیاز دارین تا انتهای مقاله‌ با پاشا ممبر همراه شوید.

من چند راه آسان و نسبا مناسب و واضح را پیش پای شما می‌گذارم تا با آنها تیک آبی اینستاگرام را از آن خود کنید.

اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می‌دهد؟

طریقه عملکرد اینستاگرام درباره تیک آبی خیلی واضح و مشخص نیست و مشخص نیست که بالاخره چه کسانی از اینستاگرام تیک آبی دریافت می‌کنند.

اینستاگرام در سایت رسمیش اعلام کرده که فقط برخی از نهادهای عمومی، افراد مشهور و برندها نشان تایید دریافت می کنند و امکان درخواست یا خرید تیک آبی وجود ندارد.

اما اینطور نیست. هم آدم‌های معمولی می‌توانند تیک آبی بگیرند و هم امکان خرید آن در بازار سیاه وجود دارد. برای مثال دو صفحه زیر را ببینید:

چطور از اینستاگرام تیک آبی بگیرم؟

مثل قبل که گفتم دقیقا معلوم نیست که اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می‌دهد اما چیزی که معلوم است این است که حتما باید معتبر باشید. 

صفحه شما باید معتبر باشد تا اینستاگرام آن را تایید کند. حالا این معتبر بودن مشخصه‌های مختلفی دارد که من در ادامه آنها را برای شما توضیح می‌دهم:

فالوورهای خیلی خیلی زیاد داشته باشید!

درست میگویند که کاربرانی با فالوورهای بسیار کم هم تیک آبی در اینستاگرام دریافت کرده‌اند، اما داشتن فالوورهای بسیار، شانس شما را برای گرفتن تیک آبی بالا می‌برد.

پس فالوورهای خودتان را افزایش دهید و یک اینستاگرامی پرطرفدار باشید. افزایش فالوور در اینستاگرام راه‌های بسیاری دارد اما حتما حتما حواستان باشد که این فالوورها باید باکیفیت باشند.

ای بابا ما که نمیتوانیم یک روزه تعداد فالوورهای اینستا گرام را افزایش بدهیم زمان میبرد!

ولی من به شما میگویم که میشود ؟!

افزایش فالوور اینستاگرام در یک زمان کوتاه، کاملا شدنی است. تنها کافیست که راه آن را بلد باشید.

من یک راه بسیار ساده به شما نشان می‌دهم تا شما بتوانید از همین حالا شروع کنید و حاصل شگفت انگیز آن را در چند روز ببینید!

برای فهمیدن این راه شگفت‌انگیز همین الان مقاله افزایش فالوور ما را بخوانید. سریع شروع کنید و فالوورهای خود را به شکل خیلی سریع افزایش دهید و در کنار آن باعمل کردن به کارهای دیگر شانس خودتان را برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام افزایش دهید.

حرف آخر

در نظر داشته باشید که مهم‌ترین دلیل برای گرفتن تیک آبی از اینستاگرام این است که معتبر باشید و فالوورهای زیادی داشته باشید.

پس برای شروع، یک برنامه دقیق و پیش بردی برای خودتان بنویسید که چطور از راه درست مشهور شوید و در اینستاگرام خودی نشان بدهید. افزایش فالووراینستاگرام هم راه‌های بسیاری دارد که همه آنها درست و اصولی نیستند.

پاشا ممبر نحوه افزایش فالوراینستاگرام را به شما آموزش میدهد

اگر به سایت ما مراجعه کردید و باز هم نیاز به کمک داشتید با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان بدهیم.

در پناه حق


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*