دلیل حذف نشدن نشست های فعال | پاک نشدن نشست فعال | نشست فعال

شما به دلیل امنیتی نمیتوانید نشست های فعال را در تلگرام حذف کنید…به چه دلیل نمیتوانم نشست های فعال خود را پاک کرده و امنیت اکانت تلگرامم را حفظ کنم؟!

زمانی که داخل Pravacy and Security میشوید قسمتی با نام Active Sessions موجود میباشد که با ورود به آن میتوانید کسانی که به اکانت تلگرامی شما دسترسی دارند مشاهده کنید.

عنوان اول Current session موبایلی را به شما به نمایش میدهد که الان شما با آن داخل تلگرام هستید که به شما مدل دستگاه و آی پی آن را نشان میدهد.

سپس در قسمت پایین اگر نشست دیگری مشاهده کردید این احتمال دارد که شخصی دستگاه شما را هک کرده باشدویا کسی از شماره شما بدون اجازه شما استفاده میکند.

ایتدا آن ها را از لحاظ آنلاینی و تاریخ چک کنید شاید نشست های قبلی شما باشد اگر نبود روی آنها کلیک کرده وآنهارا حذف کنید .

در اینجا اگر از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده میکنید آنهارا هم مشخص میکند و برای خروج از همه گزینه قرمز رنگ terminate All و بزنید تا تمام دستگاه ها را خارج کنید و فقط شما بمانید.

پاک کردن دستگاه های متصل به تلگرام

علیت حذف نشدن نشست فعال که خیلی ها دارند طبق گفته قبلی به دلیل امتیتی است و شما یا دیگران تا قبل از 24 ساعت از ورود به اکانت شما نمیتوانید کسی را از نشست حذف کنید.

خطای For security reasons you can’t terminate older sessions within a few hours after connecting a new device به نفع شماست و برای هک نشدن در تلگرام خیلی مفید است که اگه شخصی وارد اکانت بشه نمیتواند شمارا حذف کند ولی شما میتوانید. حتما توصیه میکنیم فعال سازی تایید دو مرحله ای تلگرام را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*