ساخت اکانت تلگرام بدون فهمیدن مخاطبین

ساخت اکانت تلگرام بدون فهمیدن مخاطبین

ترفندی موجود است برای پنهان وارد شدن به تلگرام و با ورود شما و کلیک کردن به دکمه join یه پیام حاوی عضو شدن شما به تلگرام به تمامی مخاطبین شما ارسال میشود . ما هرکاری بکنیم درآخر این پیام ارسال میشود چه کار کنیم که ارسال نشود ؟

ارسال نشدن پیام عضو شدن در تلگرام

به تلگرام رفته و از طریق قسمت سه خطی در گوشه سمت چپ بالای صفحه وارد منوی اصلی و سپس گزینه Settings را فشار کنید.

گزینه Notifications and Sounds را انتخاب کرده و به دنبال Evens بگردید و همانند تصویر زیر گزینه Contacts Joined Telegram را خاموش کنید

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

ما اول باید بدون خط اصلی یعنی با شماره مجازی وارد تلگرام شویم . (برنامه Textnow و Talk2) در این شرایط کسی اصلا متوجه نمیشود، سپس از قسمت تغییر شماره تلگرام شماره مجازی و به شماره اصلی خود تغییر دهید. به همین راحتی از شماره اصلی خود عضو تلگرام هستید و پیامی هم برای کسی ارسال نشد ولی اگر آنها مخاطبین تلگرام خود را چک کنند نام شما را میبینند.

حتما نباید شماره مجازی باشه میتونید از خط دیگه استفاده کنید توجه کنید با اینکار فقط هنگام نصب پیام ورود شما به آن ها ارسال نمیشود ولی اینطور نیست که آن ها کلا از حضور شما مطلع نباشند و با ورود به لیست Contact خود شما را می بینند.

در صورتی که میخواهید شمارو اصلا نبینند باید قید شماره اصلیتونو بزنید و هیچ کاری نیست که حضور خود را از آن ها مخفی کنید. توصیه میکنم برای اطلاعات بیشتر بقیه مقالات ما را در سایت مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*