دقیق و تنظیم نبودن تاریخ و ساعت تلگرام|اختلال در ساعت تلگرام |تنظیم ساعت تلگرام

دقیق و تنظیم نبودن تاریخ و ساعت تلگرام|اختلال در ساعت تلگرام |تنظیم ساعت تلگرام

دلیل درست نبودن ساعت در تلگرام چیست؟

مثلا ساعت 15 در تلگرام پیام میفرستید و ساعت 17 در تلگرام درج میشود حتما موقعیت مکانی شما تنظیم نیست و به تنظیمات گوشی شما مربوط میباشد.

برای برطرف کردن این ایراد تلگرام ابتدا ساعت موبایل خود را با ساعت موقعیت مکانی تنظیم کنید.

بابتدا برای برای برابر کردن ساعت باید به تنظیمات گوشیتون مراجعه کنید و در قسمت مربوط به تاریخ و زمان گوشیتون قسمت مربوط به Automatic time&date و برکلید Use Network یا حالت شبکه (اپراتور) قرار بدین، همچنین بافعال کردن گزینه Automatic time zone ساعت شما با اینترنت و شبکه موبایل همراه کشور شما به صورت دقیق تنظیم میشود ویا برای فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم ساعت اینترنت خود را فعال کرده و یا سیمکارتی در داخل آن قرار دهید.

زمانی نتوانستین این حالت اتوماتیک را فعال کنید به صورت دستی با پرسیدن ساعت از دیگران یا اینترنت آن را تنظیم کنید.

همچنین ممکن است این اختلال به خاطر نرم افزار های نصب ضده مورد تحریم باشد که باتونل کردن کل دستگاه در آن اختلال ایجاد میکند.

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن و ایمیل اینستاگرام (رفع مشکل غیرفعال شدن حساب)

بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام و جلوگیری از هک آن|تایید دو مرحله ای اینستاگرام | جلوگیری از ربودن پیج اینستاگرام

برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام و جلوگیری از هک اینستاگرام نکات زیر را رعایت کنید :

از رمز عبور (پسورد) قوی استفاده کنید. بهتر است تلفیقی از حروف بزرگ و کوچک ، اعداد و کاراکترهای خاص باشد.
از رمز عبور یکسان برای اکانت های مختلف استفاده نکنید.با اینکار مشکل امنیتی یکی از آنها همه آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
از عمل ذخیره شدن اطلاعات ورود به اکانت اینستاگرام در مرورگرها جلوگیری کنید.
بسته نصبی و آپدیت اینستاگرام را تنها و تنها از منبع اصلی آن دریافت و انجام دهید.
از برنامه های مکمل اینستاگرام مانند ذخیره ویدئو ها ، افزایش فالوور ، افزایش لایک و … استفاده نکنید.
برنامه را به محض انتشار نسخه جدید بروزرسانی نمایید.

– حتما در قسمت Setting و Private Information اطلاعات Email-address و phone number را بدرستی پر کرده و Confirm کنید تا در صورت هک شدن این شانس را داشته باشید که قبل از انکه هکر اقدام به تغییر آنها کند اکانت را توسط ایمیل یا تلفن پس بگیرید

احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید
احرزا هویت دو عامله در واقع یک لایه امنیتی دیگری برای حفاظت از حساب آنلاین شما اضافه می‌‌کند. در مواقعی که مجرمان سایبری از هر طریقی به رمزعبور شما دسترسی داتشه باشند، با فعال بودن احراز هویت دو عامله نمی‌توانند وارد حساب آنلاین شما شوند زیرا به کد دوم دسترسی ندارند.

چگونه احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کنید:

۱- اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید

۲- وارد پروفایل کاربری‌تان شوید

۳- منوی تنظیمات را باز کنید. Settings

۴- روی گزینه Two-Factor Authentication بزنید

۵- سپس گزینه text message را فعال کنید.

6- به شماره تلفن شما رمزارسال میشود که باید ان را در اینستاگرام وارد کنید

بعد از این هر وقت بخواهید در اینستاگرام لوگین کنید غیر از رمزکدی به شما اس ام اس میشود که باید وارد کنید ( سپس چند کد بازگردانی به شما داده میشود که در صورتی که دسترسی به خط موبایل خود نداشتید می توانید با آنها اقدام به بازگشایی پیج کنید پس از آن اسکرین شات گرفته و در جای مناسبی نگهداری کنید)

برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کلیک کنید

برای تهیه لایک ایرانی اینستاگرام و ویو اینستاگرام کلیک کنید

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن و ایمیل اینستاگرام (رفع مشکل غیرفعال شدن حساب)

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن و ایمیل اینستاگرام (رفع مشکل غیرفعال شدن حساب)

اینستاگرام از نرم افزار های پر ترفدار است که مثل بقیه رسانه های اجتماعی نیاز به ثبت بعضی از اطلاعات دارد. در اینستاگرام باید ایمیل یا شماره ی خود را ثبت کنید تا هنگام ایجاد مشکل بتوانید اکانت خود را بازیابی کرده و از آن استفاده کنید . واگر اطلاعات خود را وارد نکید شاید موجب غیر فعال شدن آن شود . در ادامه با ما باشید.


راه اول :

اول نرم افزار اینستاگرام را روشن کرده از قسمت پروفایل گزینه EDIT YOUR PROFILE را انتخاب کنید

در قسمت PRIVATE INFORMATION میتوانید ایمیل یا جیمیل خود را در قسمت Email وشماره تلفن خود را در قسمت Phone Number وارد کرده و یا در صورتی که قبلا آن را وارد کرده اید ویرایش کنید . برای ایمیل علامت پاکت نامه و برای وارد کردن شماره تلفن گزینه Enter your phone number را انتخاب کنید

راه دوم :

3 نقطه موجود در صفحه پروفایل را فشار داده و از بین گزینه ها Edit Profile را انتخاب کنید و همانند روش اول فیلد های مربوطه را پر کنید .

نکته : پس از زدن ایمیل و یا شماره تلفن خود به ایمیل یا شماره ای که وارد کرده ای یک پیام ارسال می شود که در پیام یک لینک قرار دارد که شما باید لینک را باز کنید تا ایمیل و یا شماره شما در برنامه ثبت شود دردر حالتی که شما آن را باز نکنید فعال نخواهد شد.

ریپورت اینستاگرام | چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟ | بلاک شدن در اینستاگرام

اولین روش برای برطرف کردن بلاک اینستاگرام:

اولین راهکار این میباشد که از فالوور های خود بخواهید کامنت انگلیسی بگذارند. در اصل با این کار ثابت میکنیم که در اینستاگرام ریپورت نیستیم!به همین جهت میتوانید ازتصاویر زیر همراه با یک متن استفاده کنید:

رفع ریپورت اینستاگرام

دومین روش برای بر طرف کردن بلاک اینستاگرام:

روش های دیگر جهت رها شدن از بلاک اینستاگرام تغییر ایمل آن است . داخل قسمت تغییرات پروفایل شده و دکمه Edit your profile را انتخاب کنید. سپس با دکمه Private information می‌توانید شماره تلفن و ایمیل خود را تغییر دهید .پس از تغییر ایمیل یا شماره تلفن، پیامی حاوی یک لینک ارسال می‌شود که باید بر روی آن کلیک کنید. طبق تصویر زیر:

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم

روش دوم جهت رفع بلاک اینستاگرام با پیام Action Blocked

هنگام بلاک شدن در اینستاگرام زمان ورود به قسمت پروفایل خود با پیام Action Blocked روبرو خواهید شد، هنگامیکه با این پیام رو به رو شدید ، گزینه Tell Us را فشار دهید تا به اینستاگرام بگویید که در این موضوع اشتباه کرده است.

رفع بلاک اینستاگرام

بعد از مشاهده این پیام گزینه Tell Us راکلیک کنید ،پس از آن اینستاگرام برای شما پیامی به ایمیل ارسال خواهد کرد جهت تکمیل مشخصات خود و و یا از شما میخواهد عکسی ارسال کنید تا بررسی کند که شما ربات نیستید و یک آدم واقعی هستید. پس از بررسی عکس، اکانت اینستاگرام شم بعد از چند روز مجدا فعال می شود.

روش چهارم برای درخواست ثبت رفع بلاک از بخش تنظیمات:

به قسمت پروفایل خود در اینستاگرام بروید. به بخش تنظیمات یا   Options که با علامت چرخ دنده در گوشه ثبت راست در بالای صفحه قرار دارد وارد شوید . در صفحه تنظیمات همانطور که در تصویر مشاهده می کنید گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید. در این قسمت شما می توانید مشکلات اینستاگرام خود که نیاز به پشتیبانی تیم فنی دارد اعلام کنید در این قسمت مسائل مختلفی را می توانید به اینستاگرام گزارش دهید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در بین گزینه مورد Something isn’t Working را انتخاب کنید. و فرم مربوط به رفع بلاک را در اینستاگرام را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید. در متن زیر می توانید نمونه ای از پیامی را که می توانید برای اینستاگرام ارسال کنید مشاهده کنید.

?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a realperson. Would you please recheck my suspension

…….

روش پنجم برای رفع بلاک اینستاگرام 

در اینجا با مراجعه به سایت رسمی اینستاگرام گزارش مسدودی یا هک شدن اکانت خود را بگویید. برای این کار لازم است فرم اعلام اکانت هک شده را تکمیل کنید. اینستاگرام بعد از تایید هویت واقعی شما به عنوان صاحب اکانت ، صفحه اینستاگرام شما را بلاکی خارج می شود.

برای سوالات بیشتر به پشتیبانی سایت مرا جعه فرمایید.

برای دسترسی به تلگرام پشتیبانی اینجا کلیک کنید.

تلگرام ضد فیلتر مشکی ( تلگرام فارسی ) T4.9.1-Bl-1.5.2 APK

تلگرام ضد فیلتر مشکی ( تلگرام فارسی ) T4.9.1-Bl-1.5.2 APK

تلگرام ضد فیلتر مشکی گرام
با استفاده از این تلگرام میتوانید بدون نیاز به فیلتر شکن به حساب کاربری خود متصل شده و با سرعت بالا از آن استفاده کنید
قابلیت ها و ویژگی های متمایز تلگرام مشکی :
حالت روح جدید و پیشرفته
مدیریت چند اکانت به صورت همزمان 
قابلیت تبدیل سریع عکس به استیکر
منشی و پروفایل چکر

برای دانلود کلیک کنید.

خرید ممبر تلگرام

ممبر تلگرام چیست؟|راه های افزایش عضو کانال تلگرام|کانال تلگرام و ممبر آن

از توانایی پیام رسان تلگرام، ساخت کانال می باشد. کانال به معنای یک رسانۀ اینترنتی میباشد که بر حول پیام رسان تلگرام ساخته شده است که هر کسی می تواند برای خود ایجاد کند و درون آن محتوای مورد نظر خود را منتشر کند.

نوع محتوا می تواند متنی، صوتی، تصویری و یا حتی دیگر انواع محتواها مانند نرم افزارهای رایانه ای باشد. اما این محتواها برای چه کسانی فرستاده می شوند؟

کسانی که عضو کانال می شوند، توانایی دریافت محتوایی که به وسیله مدیر کانال فرستاده می شوند را روی پیام رسان تلگرامِ خود دارند. به این افراد ممبر تلگرام گفته می شود.

حالا برای اینکه این موضوع را بیشتر برای شما واضح تر کنم، بهتر است که با ادامۀ این مقالۀ آموزشی همراه ما باشید، تا به دانسته های مفیدِ خود اضافه کنید.

ممبر تلگرام چیست


ممبر چیست؟

اصطلاحِ مِـمـبـِر از لغت انگلیسیِ Memeber به معنی “عضو” گرفته شده است. ما در این سایت از معادل آن که عضو یا اعضا می شود استفاده می کنیم. پس تا الان فهمیدیم که ممبر، عضو و اعضای کانال تلگرام هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. همۀ آنها یک معنی را میرسانند .

ولی یک کانال تلگرام چرا باید عضو داشته باشد؟ شما به عنوان مدیر یک کانال تلگرامی، دوست دارید پست هایی که درون کانال قرار می دهید توسط اشخاص بیشتری خوانده شده و به اشتراک گذاشته شود. به همین علت باید به دنبال عضو برای کانال خود باشید. که هر مقداراعضای کانال شما افزایش یابد، اعتبار آن هم افزایش خواهد یافت، و افراد بیشتری هستند که می توانند از محتوای انتشار شده در کانال تان استفاده کنند.

پس بار دیگر با هم مرور می کنیم؛

ممبر تلگرام همان اعضای کانال تلگرام است که با فزونی آن اعتبار یک کانال تلگرامی را افزایش میدهند. مدیران کانال های تلگرامی، همواره در حال سعی برای افزایش ممبرهای کانال خود هستند. به این دلیل که بعداً می توانند کارهای زیادی درون کانال خود انجام دهند. از انتشار تبلیغات و کسب درآمد گرفته تا فروش محصولات و خدمات خود به اعضای کانال خود.

راهکار های افزایش ممبر کانال :

روش های زیادی برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد . تبلیغ در سایت های پر بازدید، از طریقه های افزایش اعضای کانال تلگرام محسوب می شوند. مثلاً یکی از روش های تبلیغ کانال تلگرام ، انتشار کانال تان در سایت ما (پاشا ممبر) می باشد.

شما با انتشار کانال تان در سایت پاشا ممبر، از بازدید کنندگان سایت ما استفاده کنید و ممبر جذب کنید. برای اطلاعات بیشتر با آموزش های دیگر سایت پاشا ممبر همراه باشید.


آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن و ایمیل اینستاگرام (رفع مشکل غیرفعال شدن حساب)

نحوه فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام|تایید هویت اینستاگرام

اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم که همین حالا نسبت به فعال سازی سرویس تایید هویت دو مرحله ای (Two Factor Authentication) وارد عمل شوید و ریسک هک شدن اکانت خود را به شدت کاهش دهید.

در این قسمت برآنیم که به آموزش تصویری نحوه فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام بپردازیم. با پاشا ممبر همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

قطعا با قابلیت تایید هویت دو مرحله ای یا همان Two Factor Authentication آشنایی دارید. تایید هویت دو مرحله ای یک سرویس امنیتی است که می‌تواند به شدت خطرهک شدن پیج های مختلف شما را کاهش دهد.

قابلیت تایید هویت دو مرحله ای درقالب سرویس‌های مختلفی ارائه شده که برخی از آن‌ها شامل اکانت های گوگل، واتساپ، تلگرام و…می‌شود.

وقتی که قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را برای اکانت خاصی فعال کنید، فقط وارد کردن رمز عبور اصلی در حین تلاش به منظور ورود به آن کافی نخواهد بود و شما باید به شیوه دیگری که انتخاب کرده بودید هم هویت خود را به تایید برسانید.

بنابراین تایید هویت کاربر شامل دو مرحله می‌شود، از اینرو نام قابلیت مورد نظر تایید هویت دو مرحله ای برگز یده شده است.

فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای می‌تواند تقریبا دسترسی افراد سودجو یا هکرها با اکانت های مختلف کاربران را غیر ممکن کند.

زمانیکه قابلیت تایید هویت دو مرحله ای برای اکانت شما فعال باشد، حتی اگر فردی به پسورد یا رمز عبور اولیه شما دسترسی داشته باشید هم قادر به لاگین شدن و دزدیدن اطلاعات آن نخواهد بود چرا که در مرحله دوم تایید هویت دچار مشکل می‌شود.

اما علاوه بر سرویس‌ها و برنامه‌هایی نام برده شده، اینستاگرام هم از قابلیت تایید هویت دو مرحله ای پشتیبانی می‌کند. از آنجایی که اینستاگرام محل بارگذاری و ارسال فایل‌های تصویری و شخصی افراد است، توصیه می‌کنیم که حتما قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را برای آن فعال کنید.

اما چگونه می‌توانید تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام رافعال کرد؟

فعال سازی سرویس تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام به هیچ عنوان پروسه پیچیده‌ای نیست. شما به سادگی و تنها با طی کردن چند مرحله ساده در نسخه اندرویدی و آی او اس اینستاگرام قادر به فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله ای خواهید بود.

در اینجا قصد داریم به آموزش تصویری وگام به گام نحوه فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام بپردازیم.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود باتیم تخصصی پاشا ممبر تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. باپاشا ممبرهمراه باشید


آموزش فعال کردن سرویس تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

اگر قصد دارید که قابلیت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کنید، کافیست که مراحل زیر را طی نمایید:

آموزش فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

ابتدانرم افزاراینستاگرام را در گوشی اندروید یا آی او اس خود اجرا کنید. از منوی پایین صفحه به بخش پروفایل (آیکون آدمک) مراجعه کنید. در نسخه اندرویداینستاگرام باید آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید اما در نسخه آی او اس اینستاگرام باید آیکون چرخ دنده موجود در همین بخش را لمس نمایید.

پس از لمس گزینه نام برده شده به منویی هدایت می‌شوید که گزینه Two factor Authentication در آن ارائه شده است. این گزینه را لمس کنید.

تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

اکنون باید گزینه Require Security Code را فعال کنید.

تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

در پنجره پاپ آپ نمایش داده شده هم گزینه Turn on را لمس کنید

تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

در این زمان اینستاگرام برای شما یک پیامک حاوی کد امنیتی خاصی را ارسال می‌کند. کدی که از طریق پیامک دریافت کردید را دراینستاگرام وارد کنید.

دقت کنید که اگر هنوز شماره تماس خود را در اکانت اینستاگرامتان فعال نکرده باشید، لازم است تا ابتدا نسبت به فعال سازی و تایید شماره تماس خود اقدام و سپس کد امنیتی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را از این طریق دریافت کنید.

تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

پس از زدن کد تایید، اینستاگرام چند کد امنیتی یا اصطلاحا (Backup Code) را در اختیارتان قرار می‌دهد تا در شرایط خاص بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانید با لمس گزینه Copy Codes آن‌ها را کپی و در هر جای دیگری ذخیره کنید یا از این کدها اسکرین‌شات بگیرید تا در شرایط لزوم قابل دسترس باشند.

تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

به همین آسانی تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام انجام شد . از هم اکنون هر زمان که به منظور ورود به اکانت اینستاگرامتان اقدام کنید، باید از دو مرحله تایید هویت عبور نمایید، پس فقط به خاطر داشتن رمز عبور اکانت برایتان کافی نیست.

جمع‌بندی نهایی

همانطور که دیدید در این مقاله به آموزش تصویری نحوه فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان تیم تخصصی پاشا ممبرحاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

09371434180 | تلگرام


سین تلگرام،بازدید تلگرام،ویوتلگرام چیست|راه افزایش ویو تلگرام|ازکجا تهیه کنیم؟

سین تلگرام،بازدید تلگرام،ویوتلگرام چیست|راه افزایش ویو تلگرام|ازکجا تهیه کنیم؟

سین،ویو،بازدید کانال تلگرام چیست؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در تلگرام تبلیغاتی به نام سین،بازدید،ویو زدن گفته شود از خود پرسیدید که سین،بازدید،ویو تلگرام چیست یا سین چیست یا راه های افزایش سین،بازدید،ویو تلگرام

برای خواندن توضیحات سین کانال تلگرام و راه های افزایش و اموزش سین به ادامه مطالب دقت کنید…

بازدید یا سین خوردن پست تلگرام شما بسیار کم است و میخواهید که افزایش یابد؟ برای تهیه آن کلیک کنید| خرید ویوتلگرام

مثلا در کانالهای تلگرام دقت کرده باشید در قسمت پایین پست ها یک نشان چشم به همراه یک عدد می باشد که نشان دهنده تعداد بازدید از پست توسط افراد است و هر چه این عدد بالاتر باشد یعنی افراد بیشتری از این پست دیدن کردند.

میتونید خرید سین تلگرام رو با هزینه کم از سایت ما دریافت کنید

تعدادی از کانالهای تلگرام برای اینکه این عدد را بالا ببرند از افراد میخواهند که با کانال های دیگر همکاری کنند و پست های خود را در اختیار آنها قرار میدهند تا آنها با انتشار آن در گروهها و کانالها خود این عدد را بالا ببرند و ضمن کمک به افزایش ممبر کانال تعداد بازدید پست ها را افزایش دهند.

هر چه پست های یک کانال بازدید بیشتری خورده باشد، آن کانال معتبرتر و اعضای آن واقعی هستند و مدیران کانالهای تلگرام با ترفند سین زدن سعی میکنند تا این اعتبار را برای کانال خود افزایش دهند.

من در سایت پاشا ممبر در تبلیغات مربوط به سین زدن با رقم ها خوبی برخورد کرده ام که اگر صحیح باشد میتواند درآمد خوبی را نصیب افراد علاقه مند به سین زدن کند.شما میتوانید با مراجعه به آن از آن خرید کنید.

اما برای را های سین زدن یا افزایش ویو کانال چه کنیم ؟

یکی از دغدغه های مدیران کانال ها اینه بنا به دلایلی افلاین بودن اعضا یا نخوندن پست ها توسط  اعضای کانالشون با اینکه زیاده اما سین کمتر میخوره راه حل اینه که یا شما تو گروه های مختلف پخش کنید یا خرید سین تلگرام از پاشا ممبر البته راه حل اول به دلیل اینکه رباط ها لینک یا سین رو مدیرها تشخیص میدن پیام شما اسپم شده و ریپورت کیشد متاسفانه…

بهترین راه بسته های افرایش ویو کانال تلگرام سایت ماست با هزینه کم و زمان سریع و بهترین پشتیبانی

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام \استوری چیست؟\استوری اینستاگرام

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام ||استوری چیست؟||استوری اینستاگرام

ابتدا قبل از اینکه نحوه گذاشتن استوری را به شما آموزش دهیم تعریف میکنیم که استوری چیست .

استوری چیست؟

استوری اینستاگرام توانایی جدید در اینستاگرام برای به اشتراک گذاری لحظات جالب با دیگر کاربران اینستاگرام می باشد و میشود بگوییم جایگزین فیلم هایی شد که زمان زیادی را از مخاطبان برای آپلود می گرفتند. 

استوری در اصل یک صحنه کوتاه است که به وسیله ویدیو و تصاویر ها گذاشته می شود شما با استوری می توانید تمام لحظات جالب که در طول شبانه روز اتفاق می افتد را به فالوورهای خود نشان دهید.

با نگاه استوری ، فالوورهای شما ناظر اتفاق های افتاده شده در طول شبانه روز هستند.

انواع استوری اینستاگرام

استوری لایو (Live)

هنگام آغازلایو ستوری تمام فالوورهای پیج از استوری شما باخبر می شوند. لایو استوری در واقع یک فیلم است که حداکثر 24 ساعت زمان داشته و شما می توانید در این مدت به طور زنده ویدیو را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

افرادی که در آن لحظه لایو شما را نگاه میکنند، می توانند به استوری شما اضافه، و درباره آن نظر دهد.

بعد از اینکه فردی نظر خود را نوشت و ارسال نمود، شما می توانید در همان جا پاسخ آن را بدهید.

استوری نرمال (Normal)

در استوری نرمال شما میتوانید از بین تصاویری که در گالری خود دارید، یا عکسی که با دوربین موبایل خود می گیرید و یا فیلمی که از قبل در گالری خود دارید یا در همان زمان فیلم برداری می نمائید، با سایر کاربران (فالوورها) به اشتراک بگذارید.

استوری بومرنگ (Boomerang)

این است که چندین عکس را به هم بچسبانید و به طور گیف انیمیشن آن را با فالوورهای اکانت خود به اشتراک بگذارید، از استوری بومرنگ استفاده کنید.

استوری ریوایند (Rewind)

این استوری فقط برای ارسال ویدیوکاربرد دارد. به این طورکه شما ویدیویی کوتاه (حداکثر 20 ثانیه) گرفته و با سایر مخاطبان به اشتراک می گذارید. زمانی که ویدیوشما پخش شود، از انتها به ابتدا پخش می شود و این روند ادامه خواهد داشت.

استوری هندزفری (Hands-free)

استوری هندزفریمثل استوری ریوایند است با این تفاوت که پخش ویدیو از ابتدا به انتها بوده و تکرار می شود.

چگونه در اینستاگرام استوری بگذاریم؟

همان طور که می دانید، توانایی استوری در دو ورژن (نسخه) آخر اینستاگرام موجود می باشد. پس قبل از هر اقدامی، از بروز بودن اپلیکیشن اینستاگرام مطمئن شوید.

برای گذاشتن استوری در اینستا گرام کار های زیر را انجام دهید:

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام

روی Your Story بزنید

انواع استوری اینستاگرام
شروع استوری

سپس در قسمت جدیدی که برای شما نشان داده می شود، یکی از انواع استوری را انتخاب کنید. (برای عوض کردن نوع استوری به چپ و راست بکشید)

استوری خود را ارسال کنید

برای آغاز انواع استوری روی کلید دایره ای بزنید تا استوری شما شروع شود[/caption] قبل از فرستادن استوری، می توانید با استفاده از ویرایشگر اینستاگرام، بر روی تصاویر یا فیلم خود، متن یا شکلک بگذارید.

شما سه کلید مشاهده می کنید. توضیح دکمه ای که با فلش سفید و نوشته Next تعیین شده است:

با استفاده از این کلید می توانید استوری خود را برای فراد خاص یا منتخب خود ارسال کنید. توضیح کلیدی که با فلش زرد و نوشته Your Story مشخص شده است:

برای فرستادن استوری از این کلید استفاده می کنیم. توجه کنید که با زدن دکمه فوق، استوری شما برای همه ی فالوورهای پیج اینستاگرام تان قابل مشاهده می باشد.

توضیح کاید با فلش قرمز و نوشته Save : با زدن این دکمه استوری شما ارسال نشده اما در گالری و در پوشه اینستاگرام ذخیره می گردد. 

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام به صورت زنده (live)

 ارسال فیلم زنده از ویژگی های اصلی و جالب استوری اینستاگرام است. در این ویژگی کاربران شما می توانند حوادث روزمره شما را به طور زنده مشاهده کنند.

اما چطور می توان از قابلیت live استوری استفاده کرد؟ گذاشتن استوری در اینستاگرام به طور زنده کار سختی نیست.

برای گذاشتن استوری در اینستاگرام به صورت لایو لازم است بعد از فعال شدن دوربین گوشی خود ، تعدادی گزینه پایین گوشی خود مشاهده خواهید کرد در میان گزینه های  موجود  گزینه Live را انتخاب کنید.

و کلیدStart Live Video را فشار دهید. بنابراین به این صورت فرآیند استوری اینستاگرام شما آغاز خواهد شد.

افزودن فیلتر به عکس و ویدئو در استوری

استوری اینستاگرام قابلیت های زیادی دارد که یکی از این قابلیت های اضافه کردن فیلتر عکس و ویدئو بر روی تصاویر و و یدئوهای منتشر شده در استوری است. تنوع فیلترها در استوری بدون شک به متنوعی فیلترها در ارسال پست اینستاگرام نیست ، اما با این حال با استفاده از این فیلترها می توانید جذابیت استوری اینستاگرام خود را دو چندان کنید. برای جابجایی و مشاهده انواع فیلترها در استوری می توانید انگشت خود را به بر روی فیلترها به سمت راست و چپ بکشید.

قابلیت ادیت در گذاشتن استوری

فعال سازی فیلترهای صورت در استوری اینستاگرام

فیلترهای صورت یکی از خصوصیت های جذاب اینستاگرام می باشد.این فیلترهای نیز در هنگام گذاشتن استوری در اینستاگرام نیز در دسترس شما خواهد بود این روش با استفاده از فناوری هوش مصنوعی قادر به تشخیص صورت شما به طور خودکاراست با استفاده از این قسمت شما می توانید فیلترهای جذابی را به صورت چهره خود اضافه کنید. از ویژگی های اصلی فیلترهای صورت این است که شما می توانید قبل و یا هنگام فیلم گرفتن به صورت خود اضافه کنید. 

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام

نکته ای در مورد نحوه ارسال استوری :

در قسمت تنظیمات نرم افزاراینستاگرام شما می توانید تنظیمات پیش فرض برای استوری را ببینید و یا تغییر دهید.

برای مثال تعیین کنید که استوری شما برای چه کسانی مخفی باشد. امیدواریم که مطلبی که گذاشتم، آموزش خوبی درباره آموزش نحوه ارسال استوری در اینستاگرام به شما داده باشد.

شما میتوانید برای خدمات بیشتر اینستاگرام به سایت pasha-member.ir مراجعه کرده که شامل خدمات تلگرامی هم میباشد وبرای آشنایی بیشتر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. تا مطلبی بعد بدرود

چگونگی گرفتن تیک آبی اینستا گرام||تیک آبی اینستاگرام چیست||

چگونگی گرفتن تیک آبی اینستا گرام||تیک آبی اینستاگرام چیست||

احتمالا در هنگام گشت و گذار در اینستاگرام تیک آبی معروف را دیده‌اید.

علامتی که در کنار نام عده ای از کاربران اینستاگرام وجود دارد.

آیا می‌دانید که این تیک آبی نشان گرچیست و به چه دردی می‌خورد؟

آیا شما هم از آن دسته آدمهایی هستید که برای چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام، اینترنت را زیر و رو کرده اید و به هیچ نتیجه‌ای نرسیده اید ؟

دقیقا درست امده اید این مقاله دقیقا برای شماست!

پاشا ممبرهرآنچه که درباره چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام نیاز دارید را به شما می گوید و همچنین به شما می‌گویم که چطور با طی کردن چند مرحله از اینستاگرام تیک آبی بگیرید.

اولین راه برای چگونگی گرفتن تیک آبی اینستاگرام این است که این مقاله را تا انتها بخوانید!

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

حتما باورتان نمیشود اگر بگویم اینستاگرام ۷۰۰ میلیون کاربر فعال دارد! اره درست شنیدید. اینستاگرام برای خودش یک کشور بزرگ شده است.

این کشور بزرگ هر روز یک آپدیت‌ جدید میدهد و جذاب‌تر می‌شود. این زیبایی اینستاگرام است که موجب شده هر روز به اعضای آن اضافه شود و هر کسی برای خودش یک پروفایل بسازد.

سپس در این شلوغی عده ای که از خودشان ایده ندارند و خالی از هرگونه تفکر و خلاقیت هستند، اقدام به ساخت اکانت‌های دروغین به نام افراد دیگر می‌کنند.

افرادی مثل ورزشکاران، بازیگران، سیاست‌مداران و سلبریتی‌ها. تا جایی که بعضی وقت ها اکانت‌های جعلی یک بازیگر از اکانت واقعی خود او فالوورهای بیشتری دارد!

مثلا اگر در جستجوی اینستاگرام نام پینک فلوید را تایپ کنید با مقدار زیادی صفحه با همین اسم مواجه می‌شوید.

در این حالت، مشخص کردن صفحه واقعی سخت می‌شود. اینجاست که تیک آبی اینستاگرام وارد عمل می‌شود!


تیک آبی (Verified Badge) کنار اسم کاربری هرکسی معلوم کننده واقعی بودن صفحه آن فرد یا برند است. 

هر قسمت تیک آبی در اینستاگرام را دیدید، بدانید که صفحه برای خود شخص است و یا تحت نظر مستقیم او اداره می‌شود.

این نشان باعث شناسایی پروفایل واقعی شما برای طرفدارانتان می‌شود و باور کنید هیچ کاربرد دیگری ندارد.

حالا اگر با این توضیحات فکر می‌کنید که حتما به گرفتن تیک آبی از اینستاگرام نیاز دارین تا انتهای مقاله‌ با پاشا ممبر همراه شوید.

من چند راه آسان و نسبا مناسب و واضح را پیش پای شما می‌گذارم تا با آنها تیک آبی اینستاگرام را از آن خود کنید.

اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می‌دهد؟

طریقه عملکرد اینستاگرام درباره تیک آبی خیلی واضح و مشخص نیست و مشخص نیست که بالاخره چه کسانی از اینستاگرام تیک آبی دریافت می‌کنند.

اینستاگرام در سایت رسمیش اعلام کرده که فقط برخی از نهادهای عمومی، افراد مشهور و برندها نشان تایید دریافت می کنند و امکان درخواست یا خرید تیک آبی وجود ندارد.

اما اینطور نیست. هم آدم‌های معمولی می‌توانند تیک آبی بگیرند و هم امکان خرید آن در بازار سیاه وجود دارد. برای مثال دو صفحه زیر را ببینید:

چطور از اینستاگرام تیک آبی بگیرم؟

مثل قبل که گفتم دقیقا معلوم نیست که اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می‌دهد اما چیزی که معلوم است این است که حتما باید معتبر باشید. 

صفحه شما باید معتبر باشد تا اینستاگرام آن را تایید کند. حالا این معتبر بودن مشخصه‌های مختلفی دارد که من در ادامه آنها را برای شما توضیح می‌دهم:

فالوورهای خیلی خیلی زیاد داشته باشید!

درست میگویند که کاربرانی با فالوورهای بسیار کم هم تیک آبی در اینستاگرام دریافت کرده‌اند، اما داشتن فالوورهای بسیار، شانس شما را برای گرفتن تیک آبی بالا می‌برد.

پس فالوورهای خودتان را افزایش دهید و یک اینستاگرامی پرطرفدار باشید. افزایش فالوور در اینستاگرام راه‌های بسیاری دارد اما حتما حتما حواستان باشد که این فالوورها باید باکیفیت باشند.

ای بابا ما که نمیتوانیم یک روزه تعداد فالوورهای اینستا گرام را افزایش بدهیم زمان میبرد!

ولی من به شما میگویم که میشود ؟!

افزایش فالوور اینستاگرام در یک زمان کوتاه، کاملا شدنی است. تنها کافیست که راه آن را بلد باشید.

من یک راه بسیار ساده به شما نشان می‌دهم تا شما بتوانید از همین حالا شروع کنید و حاصل شگفت انگیز آن را در چند روز ببینید!

برای فهمیدن این راه شگفت‌انگیز همین الان مقاله افزایش فالوور ما را بخوانید. سریع شروع کنید و فالوورهای خود را به شکل خیلی سریع افزایش دهید و در کنار آن باعمل کردن به کارهای دیگر شانس خودتان را برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام افزایش دهید.

حرف آخر

در نظر داشته باشید که مهم‌ترین دلیل برای گرفتن تیک آبی از اینستاگرام این است که معتبر باشید و فالوورهای زیادی داشته باشید.

پس برای شروع، یک برنامه دقیق و پیش بردی برای خودتان بنویسید که چطور از راه درست مشهور شوید و در اینستاگرام خودی نشان بدهید. افزایش فالووراینستاگرام هم راه‌های بسیاری دارد که همه آنها درست و اصولی نیستند.

پاشا ممبر نحوه افزایش فالوراینستاگرام را به شما آموزش میدهد

اگر به سایت ما مراجعه کردید و باز هم نیاز به کمک داشتید با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان بدهیم.

در پناه حق